Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym ośrodku i życzymy miłego pobytu.
Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w regulaminie,
które mają służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości

1. W momencie przekazania przez recepcję klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami. Na życzenie pokój może zostać sprzątnięty, w tym celu należy uzgodnić tę usługę z personelem
2.Na terenie naszego ośrodka obowiązuje zakaz palenia tytoniu, używania ognia otwartego i wszelkich urządzeń grzewczych do gotowania potraw oprócz tych, które znajdują się na wyposażeniu pokoju lub apartamentu.
3. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.
4. Prosimy o bezwzględne zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
5. Należności za pobyt w naszym ośrodku pobierane są w pierwszym dniu pobytu.
6. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie okien i drzwi balkonowych oraz wyłączenie wszelkich zbędnych urządzeń elektrycznych.
7. Prosimy o zamknięcie swoich pokoi na klucz, gdyż nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione w nich rzeczy.
8. Goście odpowiadają materialnie za wszystkie zniszczenia zamierzone i niezamierzone powstałe z ich winy lub winy ich podopiecznych.
9. Opłata za zgubienie karty wynosi 500 zł.
10. Miejsca parkingowe na terenie naszej posesji są niestrzeżone i przeznaczone tylko dla gości naszego ośrodka.
11. Ilośc osób zajmujących pomieszczenia nie może być większa niż ustalona z właścicielami obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości, proszone są o opuszczenie obiektu przed godziną 22.00.
12. W przypadku stwierdzenia przykrego zapachu pochodzącego z palenia nikotyny, smażenia lub gotowania potraw, właściciel ma prawo obciążyć wynajmującego za całkowite czyszczenie pomieszczenia.
13. Dzieci do lat 8, korzystają z windy wyłącznie pod opieką dorosłych.
14. Pensjonat nie przyjmuje zwierząt domowych
15. Ważne Na terenie naszego obiektu zainstalowany jest monitoring dymu, wywołany alarm poprzez dym z palącego się papierosa powoduje automatyczne powiadomienie drogą radiową straż pożarną, która odbiera sygnał jako przeciwpożarowy i uruchamia procedurę wraz z wysłaniem jednostki straży pożarnej pod wskazany adres, koszt takiej operacji spowodowanej fałszywym alarmem wynosi 1000 zł, kwotę pokrywa sprawca wywołanego alarmu.
16. W przypadku rażącego naruszenia wyżej wymienionych zasad, właściciele obiektu mają prawo wycofać się z umowy dalszego wynajmowania obiektu bez zwrotu pieniędzy.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu.


Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia
Marlenia i Zbigniew Basarab